The Buccaneer: Drukarka 3D za rozsądne pieniądze

Łatwa w obsłudze, tania, niewielka drukarka 3D – brzmi nieco niewiarygodnie. Jednak The Buccaneer ma duże szanse sprostać tym wymaganiom.

Za stworzeniem urządzenia wcale nie stoi ogromna firma, a kilka osób które postanowiły poszukać pieniędzy na zrealizowanie projektu przez portal Kickstarter. Na spełnienie swoich planów panowie potrzebowali 100 000 dolarów. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 25 dni, a na konicie Kickstarter już teraz widnieje kwota 610 773 dolary. To oznacza, że The Buccaneer już niebawem pojawi się w sprzedaży. Cena – 500 dolarów.

Pod względem designu, nowe urządzenie mocno przypomina komputery Apple, więc na biurku będzie prezentować się raczej nienagannie. Materiał używany do drukowania umieszczony jest w specjalnym kartridżu umieszczonym w górnej części drukarki.

Ważnym aspektem jest oprogramowanie, które podobno jest w użyciu tak proste, jak to tylko możliwe. Po zakupie drukarki dostajemy 5 kartridżów z materiałem, a dokupienie kolejnego będzie nas kosztowało 12 dolarów. Więcej informacji znajdziecie

na portalu Kickstarter

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.