Użytkownicy: Samsung potrzebuje PRAWDZIWYCH designerów

Na reddicie, jednym z popularniejszych portali społecznościowych na świecie coraz częściej głos zabierają posiadacze nowoczesnych telefonów, jak np. Samsung Galaxy S4.

Jeden z użytkowników napisał, że użytkował przez chwilę Nexusa 4 i zobaczył, że ten system faktycznie może wyglądać estetycznie. Potem przesiadł się na Galaxy S4 i nie dowierza jak bardzo źle wyglądają niektóre elementy nakładki Samsunga. Chłodzi tutaj panel powiadomień zawierający wszystkie funkcje we wszystkich możliwych kolorach w jednym miejscu.

Od lewej: powiadomienia w Galaxy S4 i powiadomienia w Optimus G

Od lewej: powiadomienia w Galaxy S4 i powiadomienia w Optimus G

Po chwili odezwał się kolejny użytkownik „alternatywnego interfejsu” z telefonem LG Optimus G sugerujący, że panel powiadomień stworzony przez LG jest jeszcze gorszy i idealnie wpisuję się w stylistykę tworzenia aplikacji dla pierwszych w wersji Androida.

Jeden z użytkowników zdecydował się nawet na stworzenie

mockupu

nowej wersji interfejsu TouchWiz dla Galaxy S4. Zdjęcia widzicie poniżej i nie wiem jak wy, ale nam podoba się interfejs zrobiony w tym stylu – nawet jeżeli nie jest to oryginalny design Google.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.