Vine dla Androida z ważną opcją czyszczenia cache

Vine to wyjątkowa aplikacja, która została okrzyknięta Instagramem dla plików wideo. Umożliwia kręcenie, krótkich 6-sekundowych filmów, a następnie udostępnianie ich znajomym.

Podobnie jak Instagram ma dostępne filtry, które dodatkowo mogą wzbogacić zarejestrowany materiał. Warto przypomnieć, że od wczoraj dostępny jest też nowy Instagram 4.0 ze zintegrowaną funkcją nagrywania filmów, która działa niemal tak samo jak w Vine.

Twórcy Vine postanowili udoskonalić swoją aplikację i dodali do niej kilka przydatnych funkcji. Pierwszą z nich jest wyszukiwanie użytkowników i hashtagów, a także udostępnianie filmów na Facebooku. Poprawiono również szybkość działania kamery, jakość oraz synchronizację audio/wideo.

Ważną funkcją jest czyszczenie pamięci cache, o czym pierwotnie programiści nie pomyśleli. Przez te przeoczenie aplikacja potrafi zająć w pamięci telefonu nawet ponad 1 GB, gdy tylko przejrzeliśmy większą liczbę filmów. Aplikację można pobrać z Google Play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.