W nowego Deus Ex’a zagrają tylko nieliczni

Od Deus Ex: Human Revolution minęły już dwa lata. Rejestrowane domeny i krótkie teasery elektryzowały fanów cyberpunka. Wszyscy po cichu liczyli na kolejną część serii. Tymczasem Deus Ex: The Fall to po prostu gra na iPada.

Po prostu i zarazem „aż”, bo dobrych gier na urządzenia przenośne nigdy nie jest za wiele. A Deus Ex: The Fall to wysokobudżetowa i ciekawie zapowiadająca się produkcja. Akcja gry ponownie przeniesie nas do roku 2027, kiedy to światem rządzą wielkie korporacje handlujące wszczepami i modyfikacjami mechanicznymi. Główny bohater gry to Ben Saxon – były najemnik brytyjskich sił specjalnych SAS, który dotrze do spisku mogącego zadecydować o losach wszystkich zmodyfikowanych ludzi.

Interfejs gry i oprawa audio-wizualna są żywcem przeniesione z Deus Ex: Human Revolution. Wszyscy posiadacze tabletów i smartfonów z iOS będą mogli latem tego roku zakupić grę w cenie 5,99 Euro (około 25 zł).

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.