W Watch Dogs będziesz mógł podglądać mieszkańców Chicago

W najnowszym odcinku Jimmy'ego Fallona przedstawiciele Ubisoftu zaprezentowali 5-minutowy materiał z rozgrywki Watch Dogs. Twórcy gry zapowiadają "żywy, otwarty świat" i możliwość przejęcia kontroli nad niemal każdym urządzeniem elektronicznym.

Prace nad Watch Dogs trwały 5 lat, a właściwy efekt zobaczymy już 22 listopada, gdy gra trafi na komputery PC i konsole obecnej i następnej generacji. Wszystkie materiały wideo, które do tej pory były prezentowane budzą pozytywne reakcje. Tak też jest i tym razem. W pierwszej części materiału widzimy jak główny bohater może swobodnie zaglądać do wnętrz budynków i podglądać obywateli, którzy czasem mają dość dziwne upodobania…W drugiej części wideo widzimy zaś, jak podczas przechadzki po mieście możemy natknąć się na dynamiczne wydarzenia. Obserwując przechodniów z miejskich kamer możemy być świadkami ataku na niewinną osobę i tylko od nas zależeć będzie, czy wcielimy się w rolę bohatera, czy też przejdziemy obok tego obojętnie.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.