Wideo na Instagramie

Już dziś Instagram robi dla filmów to, co zrobił dla fotografii – prezentuje prosty sposób na uchwycenie chwili i tworzenie atrakcyjnych filmów z użyciem urządzenia mobilnego, które masz zawsze przy sobie.

Funkcja Wideo na Instagramie da 130-milionowej społeczności skupionej wokół Instagrama kolejny prosty sposób na dzielenie się swoimi historiami. Umożliwia nagranie i edycję maksimum piętnastosekundowego materiału wideo, upiększenie go jednym z trzynastu nowych filtrów przygotowanych specjalnie dla filmów, a także wybór ulubionego momentu, który będzie ilustracją klipu w kanale aktualności.

Razem z funkcją wideo, Instagram przedstawia Cinema, nową technologię opracowaną przez zespół specjalistów, zamieniającą najzwyklejszy, nieustabilizowany filmik w coś wyglądającego znacznie lepiej.

Wideo na Instagramie dostępne jest już dziś dla użytkowników urządzeń z systemem Android lub iOS, poprzez Apple App Store lub Google Play.

0
Źródło: Facebook
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.