World of Tanks bije kolejny rekord!

Wargaming, wiodąca firma segmentu gier free-to-play poinformowała dziś o przekroczeniu kolejnej bariery rozwoju popularności World of Tanks. W chwili obecnej liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła próg 60 milionów graczy z całego świata.

Z tej okazji, Wargaming opublikowało nowy materiał filmowy, zatytułowany „Niekończąca się wojna”, do obejrzenia tutaj:

60 milionów zarejestrowanych kont czyni z World of Tanks najpopularniejszą obecnie grę sieciową. Białoruski producent gry, zamiast spocząć na laurach pracuje nad kolejnymi dwoma tytułami, których akcja odbywa się w realiach drugiej wojny światowej. World of Warplanes prawdopodobnie jeszcze w tym roku wyjdzie z bety i przeniesie nas do świata podniebnych potyczek myśliwców. Drugim, niewydanym jeszcze tytułem będzie World of Warships, który w całości koncentrować się będzie na bitwach morskich. Po wydaniu tych trzech tytułów, Wargaming planuje połączyć ich rozgrywkę, tak aby piloci myśliwców współpracowali z czołgistami i kapitanami statków. Wojna to świetny biznes, szczególnie jeśli chodzi o gry free2play.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.