Wystartował oficjalny polski sklep SteelSeries!

Z przyjemnością informujemy, że SteelSeries, jeden z czołowych producentów sprzętu dla graczy uruchomił dziś polską wersję swojej strony internetowej oraz oficjalny, polski sklep internetowy.

Od teraz wszystkie informacje o produktach, promocjach, ofercie oraz firmie SteelSeries dostępne są w całości po polsku. Polska, obok Wielkiej Brytanii oraz Niemiec, jest trzecim krajem w Europie, dla którego powstała osobna wersja językowa strony.

To nie wszystko

Z tej okazji SteelSeries przygotowało promocję dla wszystkich fanów w Polsce. Od dziś (27.06) do niedzieli (30.06) wybrane produkty w polskim sklepie internetowym SteelSeries są tańsze o 50%. Promocją objęte są wszystkie edycje słuchawek Siberia v2, w tym modele Diablo III oraz Frost Blue. Aby skorzystać ze zniżki, należy wpisać kod rabatowy: SSPLdo odpowiedniej rubryki w widoku koszyka. W przypadku problemów lub wątpliwości podczas zakupów w sklepie on-line, użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia klienta, dostępnego również w języku polskim.

http://steelseries.com/pl/home/ – oficjalna, polska strona SteelSeries

http://shop.steelseries.com/pl – oficjalny sklep z asortymentem SteelSeries

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.