Xbox One MUSI łączyć się z Internetem

Niestety, konsola Microsoftu nie będzie działała w momencie, w którym nie masz połączenia internetowego. Xbox One musi połączyć się z Siecią przynajmniej raz na dobę.
Xbox One

Xbox One

Microsoft oficjalnie potwierdził, że nie będziesz mógł lub mogła zabrać konsoli w miejsce, gdzie ma dostępu do Internetu. Xbox One przynajmniej raz dziennie musi połączyć się z Siecią. Bez dostępu do niej będzie działać tylko przekazywanie sygnału telewizyjnego i odtwarzacz filmów DVD i Blu-ray. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się grać na swoim koncie na cudzej konsoli, połączenie z Internetem musi być nawiązywane minimum raz na godzinę.

Microsoft podał również, że konsola będzie wymagać połączenia internetowego o wydajności co najmniej 1,5 Mbps. Xbox One posiada wbudowane gniazdo Ethernet a także kartę Wi-Fi 802.11n z dwiema antenami, obsługującymi częstotliwość 5 GHz.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.