Zamiast zabijać, ten dron dostarcza pizzę

Co powiecie na drony dowożące pizzę do waszego domu? Nie trzeba im dawać napiwków, czas oczekiwania na samą pizzę byłby krótszy, a teren, na którym pizzeria zgadzałaby się na dowóz z pewnością byłby powiększony, no i... pizzę dowoziłby dron!

Brytyjska sieć pizzerii Domino’s uznała, że ten pomysł brzmi wspaniale i podjęła pierwsze kroki, żeby wcielić ten śmiały plan w życie. Najpierw obejrzyjcie to nagranie:

Tak wygląda pierwszy DomiCopter, wyprodukowany i obsługiwany przez firmę AeroSight. Na pierwszy rzut oka, nagranie wygląda na odważny zabieg marketingowy, który, jak większość zabiegów marketingowych, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jednak brytyjska sieć Domino’s zapewnia w swoim oświadczeniu, że DomiCopter to realny projekt. W swojej informacji prasowej, sieciówka wspomina nawet o planach stworzenia Akademii Lotniczej Domino’s, w której kadeci szkoliliby się pod czujnym okiem instruktorów i robiliby wszystko, żeby stać się jednym asów przestworzy, siedzących wygodnie w fotelu symulatora, pilotujących drona lecącego z naszym pepperoni z podwójnym serem.

Cóż, technologia, dzięki której większość z nas posiada mikrofalówkę w domu, również powstała na potrzeby wojskowych…

0
Źródło: mashable.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.