Zdobądź Star Trekowy fotel gracza

Muve Swap - polska platforma umożliwiająca wymiany gier, sprzętu i filmów ruszyła z nową akcją promocyjną. Aby zdobyć unikalny fotel, który uprzyjemni sesje ze Star Trek Video Game i każdym innym tytułem, należy zaproponować w wymianie coś wyjątkowego. Nie liczy się wartość materialna oferty, ale przede wszystkim jej oryginalność i pomysłowość.

Gdy Muve Swap startowało w ubiegłym roku rozsławiło się podobną promocją. Gracze mogli zdobyć ludzkich rozmiarów, unikalną figurkę Batmana. Spośród nadesłanych propozycji firma wybrała ofertę… 10 kg. krówek zapakowanych w zaprojektowane przez użytkownika opakowanie.

Teraz chcąc zachęcić graczy do aktywnego korzystania z ich platformy proponują bardziej funkcjonalny gadżet.

Star Trekowy fotel został zaprojektowany specjalnie do słuchania muzyki. Łączy się z iPodem, odtwarzaczami mp3 i innymi sprzętami. Współpracuje z telwizorem, dvd i konsolami. Wbudowany w fotel system dźwiękowy znacznie polepsza jakość dźwięku. A sam design z pewnością ucieszy nie tylko fanów Star Treka.

Swoją ofertę wymiany należy zaproponować pod tym linkiem. Oferty przyjmowane będą do 21 czerwca.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.