„Znamy” cenę Nokii Lumia 1020

Lumia 1020 to chyba najgorzej strzeżony sekret w historii Nokii. O smartfonie wiemy już praktycznie wszystko, a dziś udało nam się nawet poznać jego cenę. Z nieoficjalnych źródeł.
Nokia Lumia 1020 (źródło: Windows Phone Central)

Nokia Lumia 1020 (źródło: Windows Phone Central)

Redakcja Windows Phone Central zdobyła informacje o mającej mieć dziś oficjalną premierę Nokii Lumia 1020. Serwisowi udało się dowiedzieć, że na rynku amerykańskim smartfon ma kosztować 699 dolarów. Dla porównania, HTC One kosztuje tam 599 dolarów. Telefon dostępny będzie też wraz z dwuletnią umową w sieci AT&T, wraz z kontraktem zapłacimy za niego 299 dolarów (dla porównania, z tą samą umową, HTC One, Galaxy S 4 i iPhone 5 kosztują 199 dolarów).

Oznacza to, że za 41-megapikselowy aparat i unikalne cechy Nokii musimy dopłacić sto dolarów, porównując z innymi topowymi smartfonami. Czy będzie na ten smartfon popyt? Dowiemy się już za kilka lub kilkanaście tygodni.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.