50 hybryd z Haswellem już wkrótce

Brian Krzanich, dyrektor generalny Intela, zapowiedział na swojej ostatniej konferencji, że jego partnerzy pracują nad 50 nowymi notebookami hybrydowymi. Wszystkie będą korzystać z procesorów Core czwartej generacji, znanych pod nazwą Haswell.
Dell XPS 11 z procesorem Haswell

Dell XPS 11 z procesorem Haswell

Wygląda na to, że tej jesieni będziemy mogli być wybredni jeżeli chodzi o kupno nowego notebooka z dotykowym ekranem. Microsoft kończy prace nad systemem Windows 8.1, a Intel zapowiedział, że wkrótce na rynku jego partnerzy wprowadzą na rynek 50 nowych urządzeń z procesorami Intel Core „Haswell”

Dell już zapowiedział model XPS 11, który konstrukcją przypomina nieco Yogę od Lenovo. Czy jednak te nowe urządzenia powstrzymają kurczenie się rynku komputerów osobistych? Haswell ma oferować o połowę mniejsze zużycie prądu, co ma pozwolić na znacznie dłuższą pracę bez konieczności podłączania komputera do prądu. Czujemy jednak, że decydującym czynnikiem będzie cena tych urządzeń.

0
Źródło: VentureBeat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.