Amazon wyprzedał już wszystkie konsole przyszłej generacji

Jeden z największych sklepów internetowych na świecie nie ma już nowych konsol do gier. Były momenty, w których kupowano w przedsprzedaży 2500 konsol na minutę. Ilość zamówień przekroczyła możliwości Amazonu.

Chciałeś lub chciałaś kupić PlayStation 4 lub Xboxa One na Amazonie w przedsprzedaży? To musisz zmienić plany. Internetowy gigant wyprzedał całą zarezerwowaną dla siebie pulę nowych konsol. A oba modele, jak twierdzi Amazon, cieszą się niespotykaną popularnością: w niektórych chwilach sprzedawano 2500 konsol na minutę.

Premierowe egzemplarze nie są już dostępne, Amazon jednak dalej proponuje ich kupno. Zastrzega jednak, że nie jest w stanie zagwarantować jakiegokolwiek terminu dostawy.

W podobnej sytuacji jest Best Buy. Wyprzedał już wszystkie przedsprzedażowe egzemplarze Xboxa One z zarezerwowanej przez siebie puli. Nadal jednak ma w ofercie przedsprzedażowe PlayStation 4.

Sony i Microsoft nie zdradziły ile konsol będą w stanie wprowadzić na rynek w dniu premiery.

0
Źródło: Amazon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.