Apple iOS 7 beta 4: Dużo zmian interfejsu

Apple szykuje się powoli do wydania nowej wersji systemu iOS przeznaczonego dla telefonów iPhone oraz tabletów iPad.

Dziś w Sieci pojawiła się czwarta beta systemu iOS 7, która wprowadza kolejne zmiany. Jak się okazuje Apple wcale nie upiera się przy wszystkich rozwiązaniach wprowadzonych w pierwszej becie i proponuje kilka zmian. Dla tych, którzy czekają na nowe ikony systemu – to jeszcze nie teraz.

Pierwszą dużą zmianą w porównaniu do iOS 7 beta 3 jest nowy ekran blokady. Zniknęły lekko dezinformujące strzałki i nowa wersja prezentuje się bardziej przejrzyście. Poprawiono także ekran telefonów alarmowych oraz zmieniono wyszukiwarkę Spotlight. Zmiany graficzne dotknęły również odtwarzacz muzyczny.

Poprawiono również interfejs tworzenia notatek głosowych, zmieniło się także działanie asystenta Siri. Pierwsi użytkownicy nowej bety wspominają również o szybszym działaniu Safari oraz poprawionym interfejsie aparatu. Szczegółowe porównanie ostatnich wersji iOS 7 znajdziecie tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.