Aspire Z3-605: Dotykowy ekran 23″ i głośniki Harman Kardon

Firma Acer zaprezentowała nowy komputer stacjonarny typu All-in-One, gdzie jednostka centralna została zintegrowana z ekranem.

Urządzenie działa pod kontrolą systemu Windows 8 i jest wyposażone w 23-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD. Ekran posiada regulację pochylenia, co umożliwi nam optymalne ustawienie stanowiska pracy. Standardowo nie obsługuje on dotyku, ale za 100 dolarów więcej dostaniemy wersję z obsługą 10-punktowego multi-touch.

Wewnątrz komputera znajduje się procesor Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 1 TB. Nie zabrakło kamery internetowej umożliwiającej filmowanie w 720p, dwóch portów USB 3.0, dwóch USB 2.0, kontrolera Bluetooth 4.0 oraz Wi-Fi 802.11n. Producent chwali się głośnikami, które choć mają moc 3W zostały wykonane przez firmę Harman Kardon i podobno oferują znakomitą jakość dźwięku.

Cena urządzenia została na ustalona na 700 dolarów (ok. 2300 zł), zaś wersja z ekranem multi-touch kosztuje 800 dolarów (ok. 2600 zł).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.