BioShock: Infinite – powrót do Rapture za czasów świetności

Od wczoraj na PC i Xboxach 360, od dziś na PS3 - gracze, którzy kupili BioShock: Infinite z Season Passem mogą pobrać pierwsze DLC o nazwie Clash in the Clouds.

Niestety dodatek ten raczej nie jest czymś, czego fani gry mogliby się spodziewać. Clash in the Clouds to bowiem zwyczajny tryb hordy. DLC uzupełnia grę o cztery mapy, na których należy zmierzyć się z 15 falami wrogów. Za zdobyte w trakcie rozgrywki pieniądze można odblokować grafiki koncepcyjne, nowe Voxophone’y i inne bonusy. Jeśli kupiliście grę bez przepustki sieciowej pobranie DLC będzie także możliwe, ale odpłatnie – w okolicach 5$.

Na szczęście firma zamierza także niedługo (konkretna data nie została ujawniona) wypuścić dodatek fabularny. Burial at Sea utrzymany w klimacie noir, zabierza nas do podwodnego miasta Rapture roku 1958, a więc na dwa lata przed jego upadkiem. W pierwszej części epizodu wcielimy się w Booker’a, w drugiej w Elizabeth. Posiadacze przepustki sieciowej otrzymają go bezpłatnie – pozostali będą mogli zakupić go w cenie 14,99 $.

0
Źródło: Joystiq
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.