CDP.pl rozda 100 tysięcy gier za darmo

Każdy, kto dokona zakupu za minimum 50 zł na "Giermaszu Wszechpolskim" otrzyma zestaw 10 gier za darmo. Łączna pula gier do zgarnięcia to 100 000 sztuk.

Giermasz Wszechpolski to nowa formuła cyklicznie organizowanej wyprzedaży, podczas której uczestnicy będą mogli zakupić gry i filmy w promocyjnych cenach. Aby wziąć udział w Giermaszu należy zarejestrować się na stronie http://giermasz.cdp.pl/, następnie wybierać ulubione gry i filmy spośród około 500 produktów i zapłacić za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU. Przy zamówieniu należy zaznaczyć jedną z 7 lokalizacji (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Białystok), w których będzie można odebrać swoje zamówienie osobiście. Start Giermaszu Wszechpolskiego już 15 lipca.

Tymczasem CDP.pl przygotowało kolejną promocję. Każdy, kto dokona zakupu za minimum 50 zł, otrzyma zestaw 10 gier za darmo. Łączna pula gier do zgarnięcia to 100 000 egzemplarzy. Wśród gier znajdujących się w gratisowych zestawach znalazły się takie tytuły jak: Planescape Torment, Supreme Commander, Chronicles of Riddick, Neverwinter Nights 2 czy Warhammer 40,000 Dawn of War 2.

0
Źródło: CDP.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.