CDP.pl rozda tym razem za darmo 100 tysięcy filmów

W drugim tygodniu Giermaszu Wszechpolskiego, CDP.pl wyprzedaje filmy, a do tego planuje rozdać 100 tysięcy filmów za darmo.

Giermasz Wszechpolski, na którym można zakupić gry i filmy po naprawdę atrakcyjnych cenach, potrwa tylko do 28 lipca 2013 roku. Dziś dowiadujemy się, że oprócz gier, CDP.pl rozda też filmy. I to niemałą liczbę, bo aż 100 tysięcy. I to nie byle jakie tytuły, bo w pakiecie 10 darmowych filmów, które CDP.pl da każdemu, kto w Giermaszu wyda na gry i filmy minimum 50 złotych, znajdą się takie hity, jak John Carter, Toy Story 3 czy Tron: Dziedzictwo.

Organizator Giermaszu obniżył też ceny blisko połowy oferowanych filmów. Wśród filmów w nowej, niższej cenie znalazły się największe hity studia Disney oraz Disney Pixar, takie jak: Alicja w krainie Czarów (Tima Burtona), wszystkie części

Piratów z Karaibów (Klątwa czarnej Perły, Na krańcu świata, Na nieznanych wodach, Skrzynia umarlaka), Piorun, Miasteczko Halloween czy Książę Persji: Piaski Czasu .

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.