Chiński klon HTC One Max za niecałe 800 zł

Firma HTC znalazła się w bardzo niezręcznej sytuacji, bowiem jeden z chińskich producentów skopiował model HTC One Max, który jeszcze nie pojawił się na rynku.

HTC One Max ma pojawić się dopiero we wrześniu. Wg pierwszych doniesień ma być to większa wersja modelu One wyposażona w duży, 6-calowy wyświetlacz. Tymczasem firma Galapad, która już wcześniej pokazała

klon tabletu Nexus 7

, tym razem zabrała się za kopiowanie HTC.

Galapad Galaxy 6 już na pierwszy rzut oka mocno kojarzy się z modelem HTC One, z tym że jest wyposażony w ekran o przekątnej 6,3″. Poniżej i powyżej ekranu znalazły się też aluminiowe wstawki znane z HTC. Wyświetlacz ma rozdzielczość HD – 1280×720 pikseli, 1 GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz.

Aparat z tyłu ma rozdzielczość 8 MP. Ten przedni – 2 MP i umożliwia przeprowadzenie wideorozmowy w HD. Bateria urządzenia ma dużą pojemność 3050 mAh. Cena urządzenia wg serwisu

mtksj.com

ma wynieść zaledwie 1500 Yuanów, czyli niecałe 800 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.