Duża aktualizacja Spotify dla Windows Phone

Spotify dla Windows Phone 8 w końcu wychodzi z wersji beta. Jest to dosyć istotne, bo poprzednie wersje tej aplikacji nie były czymś, co można określić słowami – to zostało zrobione dobrze.

Nowa wersja w końcu nie ma znaczka beta i jest oznaczona numerem 2.0.4993.0. Poprzednia edycja oznaczona numerem 2.0 pojawiła się w lutym i od tego czasu producent zapomniał o jakichkolwiek aktualizacjach, mimo ciągłego rozwoju wersji dla Androida i iOS.

O nowej wersji aplikacji poinformował sam Joe Belfiore, szef Windows Phone w Microsofcie. Aktualizacja wprowadza nowe języki, poprawia działanie playlist offline i umożliwia przewijanie utworów. To oznacza że pod względem funkcjonalności wersja dla Windows Phone końcu dogania edycje dla innych platform. Użytkownicy donoszą także o większej stabilności, z którą do tej pory były pewne problemy. Aplikację można pobrać

z Marketplace

.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.