Elektroniczna fajka! Bo e-papierosy już spowszedniały

Elektroniczne papierosy zrewolucjonizowały rynek tytoniowy. Wydzielający parę wodną, zdrowszy i nieporównywalnie tańszy od tradycyjnych papierosów wynalazek staje się coraz bardziej popularnym gadżetem, pomagającym także wyjść z nałogu.

E-papierosy dostępne są w sklepach w zróżnicowanej formie. Jedne przypominają tradycyjne papierosy, inne wyglądają jak stylowe pióra czy długopisy. A co dla fanów pykania fajeczki? Tutaj niestety nie ma wielu alternatyw. Francuski projektant Cyrille Durand podzielił się ostatnio projektem e-fajki, dostępnej w dwóch wariantach (jest nawet Gandalf style!), które charakteryzują się przede wszystkim nowoczesnym, eleganckim designem. Pojemnik z płynem mieściłby się w najszerszej części fajki, podobnie jak akumulator.

W internetowych, polskich sklepach (np. Toys4boys) znajdziecie już także elektroniczną fajkę, ale w bardziej „staroświeckim” modelu.

0
Źródło: Yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.