Galaxy Note II z pamięcią 288 GB i akumulatorem 8500 mAh

Standardowo Samsung Galaxy Note II wyposażony jest w i tak całkiem przyzwoity akumulator o pojemności 3100 mAh. Ma też wbudowaną pamięć flash o pojemności od 16 do 64 GB, którą dodatkowo można rozszerzyć o kolejne 64 GB.

Jednemu z użytkowników xda developers i postanowił zmodyfikować swój egzemplarz Galaxy Note II. Ponadto posłużył się modelem N7002, który jest przeznaczony na rynek chiński i obsługuje dwie karty SIM. Topowy smartfon Samsunga w nowej wersji dysponuje pamięcią o pojemności… 288 GB (32 GB wbudowane + karta SD o pojemności 256 GB).

Wymieniona została również bateria, a nowa ma jeszcze bardziej imponującą pojemność – 8500 mAh. To więcej, niż w 10-calowym tablecie Galaxy Tab, gdzie producent umieścił akumulator 7000 mAh. Aby dokonać tych zmian wystarczyło kupić adapter micro SD > gniazdo SD za ok. 90 zł, baterię za kolejne 90 zł i oczywiście kartę. W komplecie jest także nowy tylny panel, który może nie leży do końca idealnie, ale spełnia swoje zadanie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.