Galaxy Note III ma „tylko” 5,7 cala, zadebiutuje we wrześniu

Wciąż oficjalnych informacji od Samsunga nie mamy, ale według najnowszych raportów Galaxy Note III ma zadebiutować podczas targów IFA 2013 w Berlinie.

Owe targi ruszają 4 września 2013 roku, zatem wtedy możemy spodziewać się debiutu najnowszego phabletu koreańskiego producenta. Według najnowszych doniesień, ma on być wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. To nieco mniej, niż się wcześniej spodziewaliśmy, ale takie rozmiar wydaje się być bardzo prawdopodobny zważywszy na wprowadzenie do oferty większych phabletów z serii Mega.

Galaxy Note III ma być także pierwszym telefonem z 3 GB pamięci operacyjnej, a ponadto ma opierać się na czterordzeniowym procesorze Snapdragon 800 albo ośmiordzeniowym Exynosie 5 Octa, zbudowanym w architekturze big.Little. Z tyłu obudowy znaleźć się ma 13-megapikselowy aparat cyfrowy.

0
Źródło: GSM Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.