Gigantyczny, ale niezwykle cienki Huawei Ascend Mate już w Polsce

Smartfon wyposażony jest w wyświetlacz HD o przekątnej 6,1 cala, czterordzeniowy procesor Hi-Silicon 1,5 GHz oraz baterię 4050 mAh.

Ascend Mate wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej aż 6,1 cala i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dodatkowym udogodnieniem jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego w rękawiczkach. Urządzenie, mierzące w najcieńszym miejscu 6,5 mm, zasilane jest przez baterię 4050 mAh i czterordzeniowy procesor Huawei Hi-Silicon z taktowaniem 1,5 GHz. Smartfon ma pracować nawet dwa dni bez konieczności ładowania.

Nowy phablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean i wyposażony jest w dwa aparaty: tylny o rozdzielczości 8 Mpix HDR z funkcją autofokusu oraz przedni 1 Mpix (HD). Dodatkowo posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, dźwięk Dolby oraz możliwość nagrywania w stereo.

Ascend Mate na rynku polskim oferowany będzie w czarnej wersji kolorystycznej w sklepach Sferis, Komputronik i Euro RTV AGD w sugerowanej cenie: 1599 złotych. Telefon dostępny będzie od drugiej połowy lipca, obecnie dostępny jest już w przedsprzedaży.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.