HTC Desire 500 z 4-rdzeniowym CPU i Sense 5

Po zaprezentowaniu HTC One producent ma już model skierowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Potem pojawił się One Mini i w planach jest również One Max. Są to jednak urządzenia, których ceny na pewno nie będą należały do najniższych.

Dla osób, które chcą mieć wydajny smartfon za rozsądne pieniądze HTC proponuje model Desire 500. Urządzenie wyposażone jest w 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 200 (Cortex-A5). Układ jest taktowany zegarem 1,2 GHz i współpracuje z GPU Adreno 203. Użytkownik ma do dyspozycji 1 GB pamięci RAM oraz 4 GB flash z możliwością rozszerzenia przez kartę pamięci microSD.

Wyświetlacz LCD ma przekątną 4,3″ o rozdzielczości 800×480 pikseli, to takie same parametry jak np. w Galaxy S II. Jest też aparat o rozdzielczości 8 MP z funkcją lampą LED. Smartfon ma działać pod kontrolą Androida 4.2 współpracującego z interfejsem Sense 5 (ten sam, co w HTC One). Bateria ma pojemność 1800 mAh. Desire 500 ma być dostępny z obsługą dwóch kart SIM, ale tylko w wybranych krajach. Cena nie jest jeszcze znana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.