HTC One Mini przyłapany na zdjęciach

Informacje o HTC One Mini pojawiają się już od jakiegoś czasu. Jak sama nazwa wskazuje jest to mniejsza odmiana topowego telefonu HTC – One.

To nie pierwszy wyciek informacji na temat modelu Mini, o czym pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Premiera urządzenia ma się odbyć tuż po wakacjach, a my o wersji Mini mamy coraz więcej informacji. Tym razem w Sieci pojawiły się nowe zdjęcia i kolejne doniesienia o specyfikacji, które tylko potwierdzają wcześniejsze plotki.

Nowy model będzie wyposażony w mniejszy ekran o wielkości 4,3″ (zamiast 4,7″) o rozdzielczości 720p, czyli większej niż w konkurencyjnym Samsungu Galaxy S4 Mini. To oznacza znakomitą ostrość obrazu an poziomie 342 ppi. To oznacza wyraźniejszy obraz, niż w przypadku Apple iPhone 5.

Pojemność pamięci RAM nie ulegnie zmianie – smartfon wciąż ma 2 GB. Zmieni się za to procesor. 4-rdzeniowy Snapdragon 600 zostanie zastąpiony 2-rdzeniowym modelem o taktowaniu 1,4 GHz. Można spodziewać się również aparatu UltraPixel. Telefon ma zadebiutować z systemem operacyjnym Android 4.2.2 Jelly Bean.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.