Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach!

IEM to odbywający się co roku turniej organizowany przez organizację e-sportową ESL. Katowicki spodek zrobił na organizatorach tak ogromne wrażenie, że możemy liczyć na powtórkę z rozrywki.

Żywiołowa atmosfera, ponad 50 tysięcy widzów oglądających zmagania drużyn grających w World of Tanks, League of Legends, Counter Strike: Global Offensive i Starcraft II na żywo, ponad 5 milionów unikalnych widzów ESL TV, którzy oglądali strumieniowane na żywo mecze w Sieci. Trzeba dodawać coś więcej? Może oddajmy głos George’owi Woo, który jest menadżerem zajmującym się sprawami marketingu dla Intela:

Jestem zaangażowany w Intel Extreme Masters od siedmiu lat i w ciągu tego okresu nie widziałem niczego takiego jak impreza w Katowicach. Polskabardzo pasjonuje się gamingiem a Spodek jest idealnym miejscem do osiągnięcia wspólnych celów Intela i ESL.

Panu Woo wtóruje Michał Blicharz, Dyrektor ESL ds. Pro Gamingu:

Widziałem turnieje esportowe w każdym zakątku świata, ale nigdy nie dane mi było przeżyć czegoś tak niesamowitego, jak styczniowy turniej Intel Extreme Masters w Spodku. Aż strach myśleć, jak to będzie wyglądało kiedy zawitamy tam z Mistrzostwami Świata

Jeśli na IEM byliście już rok temu, to z pewnością wyrobiliście sobie własne zdanie o imprezie. Jeśli was tam nie było, a interesujecie się, bądź sami gracie w jedną z tych gier: League of Legends, World of Tanks, Starcraft II, czy CS:GO, polecamy zarezerwować sobie weekend 14-16 marca 2014 i wybrać się na wycieczkę do katowickiego Spodka na Intel Extreme Masters 2014, gdzie łączna pula nagród wyniesie 250’000$.

Mam nadzieję, że i ja pojawię się tam ponownie. Relację z tegorocznej imprezyznajdziecie tutaj. Pół roku po jej napisaniu nadal twierdzę, że było super.

Źródło: Polygamia.pl
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.