Jak sprzedaje się Lumia 1020?

W piątek Lumia 1020 w końcu pojawiła się na półkach sklepowych. Konkretniej, w ofercie amerykańskiej sieci komórkowej AT&T. Czy budzi zainteresowanie konsumentów.

Niestety, wygląda na to, że Nokia Lumia 1020 raczej nie znika z półek salonów AT&T. Tak przynajmniej wynika z analizy Williama Powera z firmy analitycznej R. W. Baird, który, jak twierdzi, odwiedził kilka placówek tej telefonii.

AT&T bardzo zachwala Lumię 1020, ale przyznaje, że sprzedaż jest, delikatnie rzecz ujmując, „skromna”. Tylko kilka salonów wyprzedało swój zapas magazynowy Lumii 1020, a w niektórych salonach to Power był pierwszą osobą, która w ogóle o ten smartfon pytała.

Zdaniem Powera, cena telefonu jest za wysoka (299 dolarów z umową na dwa lata), a konsumenci boją się porzucać znane im już systemy iOS i Android na rzecz czegoś nowego, czym jest Windows Phone 8.

0
Źródło: Tech Trader Daily
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.