Już jest pierwsza działająca wersja CyanogenMod 10.2

CyanogenMod to najbardziej popularna modyfikacja systemu Google, która właśnie doczekała się pierwszego stabilnego wydania bazującego na Androidzie 4.3.

Każda wersja Androida ma swój odpowiednik CyanogenMod. Wersja 10.0 bazowała na Androidzie 4.1, 10.1 na Androidzie 4.2. Wg

oficjalnego wpisu twórców

będą oni kontynuowali niekonsekwencję i CyanogenMod 10.2 jako bazę wykorzysta najnowszą odmianę Jelly Bean oznaczoną numerem 4.3.

Do tej pory czas przygotowania CyanogenMod był dosyć długi. Wersja bazująca na Androidzie 4.0 pojawiła się dopiero 10 miesięcy po wydaniu oryginalnego systemu. Na szczęście programiści znacznie szybciej poradzili sobie z wydaniem kolejnych edycji CyanogenMod, a wersja bazująca na najnowszym Androidzie ma szanse pojawić się wyjątkowo szybko.

Programiści poinformowali wczoraj na swoim profilu Google+, że udało się już uruchomić pierwszą wersję CyanogenMod 10.2. Jest jeszcze wiele rzeczy, które działają nie do końca dobrze, ale to oznacza że już niebawem na serwerach pojawią się pierwsze nocne wydania CyanogenMod. O tym czym różni się standardowy Android od CyanogenMod

przeczytacie tutaj

.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.