LG „przeprosi się” z Windows Phone?

Na początku bieżącego roku przedstawiciel LG oświadczył, że jego firma nie planuje nowych smartfonów z Windows Phone z uwagi na niski popyt. Teraz zmienia zdanie.
LG Swift 7

LG Swift 7

W Korei pracujemy nad smartfonem z Windows Phone 8 — stwierdził Kwon Soon, dyrektor zarządzający w indyjskim oddziale LG. Dodał też, że Android nadal będzie podstawową platformą wykorzystywaną przez LG, ale „Windowsowi będzie szło coraz lepiej, dzięki wysiłkom ze strony Microsoftu”. Smartfon jest wciąż w fazie prototypu. Nie wiadomo kiedy pojawi się na rynku.

LG był jednym z pierwszych producentów smartfonów, którzy zdecydowali się na partnerstwo z Microsoftem. Efektem tego był smartfon Swift 7, który nie sprzedał się najlepiej. Porażka urządzenia zdecydowała o wycofaniu się LG z partnerstwa, pozostawiając Samsunga, HTC, Nokię, Huawei i Qualcomma jako firmy zaangażowane w rozwój systemu Windows Phone.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.