LG Optimus G2: Znamy już niemal całą specyfikację

LG Optimus G2 to nowy topowy smartfon koreańskiego producenta, którego oficjalna premiera ma się odbyć dopiero w pierwszej połowie sierpnia.

Wygląda na to, że do tego czasu urządzenie – podobnie jak nowy Nexus 7 – nie będzie miało przed nami żadnych tajemnic. Kolejne informacje potwierdzają pojemność baterii – 2510 mAh, co powinno wystarczyć na przetrzymanie jednego dnia bez ładowania. Dobra wiadomość jest też taka, że akumulator będzie można wymienić we własnym zakresie.

Na jednym ze zdjęć widać też duży ekran o przekątnej 5,2″ i rozdzielczości 1080p. Smartfon ma wyjątkowo smukłą ramkę wokół wyświetlacza i nie ma przycisków funkcyjnych. Tak jak w serii Nexus są one wyświetlane na ekranie. Ponadto już wcześniej pojawiły się informacje, że G2 będzie wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 800 taktowany zegarem 2,3 GHz, 2 GB pamięci RAM i aparat o rozdzielczości 13 MP.

0
Źródło: PocketNow
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.