Lumia 625: Niedrogi smartfon z ekranem 4,7″

Nokia szykuje się do wprowadzenia nowego modelu. Tym razem będzie to Lumia 625 wyposażona w moduł LTE oraz gigantyczny ekran 4,7".

Do tej pory Lumie dostępne były maksymalnie z ekranem 4,5″ o rozdzielczości 720p. Nowa Lumia 625 z pewnością będzie bardziej ekonomicznym smartfonem, bowiem duży wyświetlacz będzie dysponował niezbyt dzisiejszą rozdzielczością 800×480 pikseli. W środku znajdzie się też 2-rdzeniowy procesor Snapdragon S4 taktowany zegarem 1,2 GHz.

Pamięć RAM o pojemności 512 MB również wskazuje, że będzie to smartfon budżetowy. Z tyłu urządzenia znajdzie się aparat o rozdzielczości 5 Mp wyposażony w lampę błyskową LED. Obecnie wciąż nie wiadomo, czy Lumia 625 pojawi się w sprzedaży w Europie, czy tylko w Chinach.

Aktualnie najpopularniejszym na świecie smartfonem z Windows Phone jest Lumia 520 wyposażona w 4-calowy ekran i podzespoły zbliżone do Lumii 625.

0
Źródło: liveside
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.