[aktualizacja] Mamy zdjęcia nowego Nexusa 7

Do oficjalnej premiery kolejnego 7-calowego tabletu z linii Nexus musimy zaczekać jeszcze kilka dni, ale na jego oficjalne zdjęcie czekać nie musimy już wcale.

Wszystko za sprawą niezawodnego @evleaks, który na swoim kanale twitterowym opublikował prasowej jakości fotografię nowego Nexusa 7. Zdjęcie być może nie mówi nam zbyt wiele o specyfikacji nowego tabletu, który zostanie ponownie skonstruowany przez Asusa, ale wydaje się potwierdzać wcześniejsze pogłoski.

Według FCC, nowy Nexus 7 będzie posiadać 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600 z taktowaniem 1,9 GHz, 2 GB pamięci RAM, łączność WiFi 802.11ac, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z tyłu (nie widać na zdjęciu flesza) i kamerę HD z przodu, a także baterię o pojemności 4000 mAh.

Nowy Nexus 7 ma zadebiutować już 24 lipca. Ceny mają kształtować się następująco: 229 dolarów za model 16 GB oraz 269 dolarów za wersję 32 GB. Są to jednak niepotwierdzone wieści.

Aktualizacja

:

Do Sieci trafiła kolejne porcja zdjęć nowego Nexusa 7. Tym razem fotografie pochodzą z serwisu Android Police.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.