Najlepiej sprzedająca się marka Sony doczeka się własnego filmu

Zdjęcia do filmowej adaptacji Need for Speed już się rozpoczęły, ale to nie jedyna marka wyścigów samochodowych, która zostanie przeniesiona do kin.

Za filmową adaptację Gran Turismo odpowiedzialni będą dwaj znani w branży panowie – Dana Brunetti i Michael de Luca, którzy pracują obecnie nad ekranizacją innej growej perełki – „Metal Gear Solid” oraz książkowym hitem „Pięćdziesiąt twarzy Grey’a”. Wcześniej producenci pracowali nad m.in. „Social Network”, „21″, „Ghost Rider” i „House of Cards”. Niestety nie wiadomo jeszcze nic na temat przewidywanej daty premiery, scenariusza czy obsady aktorskiej.

O ile uliczne wyścigi w rodzaju serii „NFS” łatwo przerobić na film akcji w stylu „Szybkich i Wściekłych” tak Gran Turismo o charakterze wyścigów symulacyjnych nieco ciężko wyobrazić sobie na srebrnym ekranie. Z drugiej strony jednak przypomnijmy sobie reklamę Sony, w której wystąpił Lucas Ordonez – pierwszy zwycięzca GT Academy. Może film także pozytywnie nas zaskoczy.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.