Nightmares from the Deep: The Siren’s Call – Koszmary z Głębin powracają!

Zabrzańsko-krakowskie studio Artifex Mundi ponownie zabiera nas na spotkanie pirackiej przygody. W grze wcielimy się w Sarę - kustoszkę karaibskiego muzeum, która zostaje wplątana w intrygę sięgającą swymi korzeniami do najciemniejszych, nadmorskich głębin.

Tęsknicie za przepięknymi, ręcznie rysowanymi grami przygodowymi? Uwielbiacie pirackie klimaty? Macie ochotę odprężyć się, a jednocześnie poćwiczyć trochę szare komórki? Jeśli tak –

Nightmares from the Deep: The Siren’s Call

to właśnie gra dla Was. W porównaniu do części pierwszej, którą miałam przyjemność opisywać w zeszłym roku ten sequel wyróżnia się jeszcze lepszą mechaniką i dużo bardziej dopracowaną animacją. Szczegółów dowiecie się z naszej recenzji, która pojawi się na dniach, tymczasem powyżej możecie zobaczyć trailer premierowy tej produkcji.

Gra w wersji PC dostępna jest na oficjalnej stronie Artifex Mundi w promocyjnej cenie 26,17 zł. Niebawem pojawi się także na komputerach Mac i urządzeniach mobilnych (iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry)

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.