Nokia Lumia 1020 bez umowy NIE będzie strasznie droga

Na początek Lumia 1020 będzie dostępna na wyłączność w Sieci AT&T w cenie 299 dolarów przy podpisaniu 2-letniego kontraktu. To wiedzieliśmy już od premiery urządzenia.

Dziś dowiadujemy się jednak, że pierwsza Lumia z 41-megapikselową technologią PureView kosztuje w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych 735 dolarów (ponad 2500 złotych). Przypomnijmy, że nowy smartfon Nokii w standardzie oferuje 32 GB wbudowanej pamięci flash. Dla porównania iPhone 5 w wersji 32-gigabajtowej kosztuje za oceanem 749 dolarów.

Niestety, nieoficjalne ceny w europejskich sklepach są znacznie wyższe. Dwa niemieckie sklepy internetowe już zbierają zamówienia w przedsprzedaży na nową Lumię, ale cenę jaką trzeba zapłacić ustalono na 799 euro (3500 złotych). Liczymy jednak na to, że oficjalna cena na Starym Kontynencie będzie jednak o wiele niższa i będzie oscylować w granicach 3000 złotych.

Więcej o nowej Lumii 1020 dowiecie się klikając tutaj.

0
Źródło: GSM Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.