Nowa, gamingowa klawiatura z anti-ghostingiem

Gigabyte rozszerza swoją ofertę o klawiaturę opracowaną specjalnie z myślą o graczach – Force K7.

Najnowszy produkt Gigabyte to ergonomiczne klawisze z mechanizmem nożycowym, jeden z trzech kolorów podświetlenia klawiszy, zaimplementowana technologia anti-ghosting, którą objęte są klawisze z sekcji WASD, w tym przyciski Q, W, A, S, D, lewy Shift oraz Spacja, a także dwie rolki umieszczone w centralnej części górnej krawędzi obudowy klawiatury, które służą do regulacji poziomu głośności oraz intensywności podświetlenia klawiszy.

Force K7 zapewnia możliwość zablokowania klawisza Windows dedykowanym do tego przyciskiem blokady, dzięki czemu chroni przed przypadkowym uruchomieniem menu Start w trakcie rozgrywki. Ponadto oferuje szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych opcji za pomocą przycisków funkcyjnych – od F1 do F12.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna klawiatury Gigabyte Force K7 wynosi 169 złotych brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.