Obsługa druku 3D w Windows 8.1 pod lupą

Podczas prezentacji poglądowej wersji Windows 8.1, Microsoft położył duży nacisk na natywną obsługę drukarek 3D. Teraz tłumaczy dlaczego.

Microsoft opublikował na YouTube krótki film, w którym próbuje pokazać, dlaczego druk 3D jest dla tej firmy tak istotny. Na samym początku prezentowana jest firma MakerHaus z Seattle, w której drukarki 3D są powszechni używane. Zdaniem Mike’a Kemery’ego z tej firmy, integracja obsługi drukarek 3D pozwoli na ich spopularyzowanie i zrewolucjonizowanie całego rynku drukarek.

To z kolei dalej komentuje Shanen Boettcher z Microsoftu, porównując dzisiejszą opinię ogółu na temat drukarek 3D z opiniami ludzi kilka dekad temu, którzy twierdzili, że nikt nie potrzebuje w domu kuchenki mikrofalowej. Boettcher uważa, że tego typu urządzenia to przyszłość, które uczyni nasze życia wygodniejszymi i dodaje, że chce uczynić drukowanie 3D tak proste, jak wydruk dokumentu z Worda.

Faktycznie, drukarki 3D zapowiadają się na prawdziwą rewolucję. Ale czy na pewno to Windows 8.1 je spopularyzuje?

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.