Oto specyfikacja następcy Nexusa 7

Wygląda na to, że znamy już sprzętowe możliwości tabletu o tymczasowej nazwie "K009". Wszystko dzięki pracownikowi Asus Live Chat Support, który chciał wynagrodzić fana marki, za jego entuzjazm.

Pewien fan Nexusów próbował się dowiedzieć kiedy można się spodziewać następcy tabletu Nexus 7. Odpowiedź pracownika wsparcia technicznego Asusa była co najmniej wyczerpująca.

Nowy tablet ma się pojawić pod koniec lipca. Ma posiadać 7-calowy wyświetlacz podświetlany diodami LED, pracujący w rozdzielczości 1980 x 1200 pikseli. Za wydajność odpowiadać będzie, w zależności od wersji urządzenia, chipset Qualcomm Snapdragon 600 lub Snapdragon S4 Pro APQ8064. Nie zabraknie 2 GB pamięci RAM i 32-gigabajtowej pamięci masowej.

Dodatkowo, tablet ma posiadać 5-megapikselowy aparat, Androida 4.3, baterię o pojemności 4000 mAh, dwuzakresowe Wi-Fi, NFC i LTE.

0
Źródło: Hardware.Info
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.