Pancerna obudowa do iPhone’a z okienkiem na jabłuszko

iCorner - dział produktów konsumenckich Alstor – wprowadza do oferty produkty LifeProof kompatybilne z iPhone'em 5. Obudowy chronią telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków.

Obudowa zchroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Dodatkowo, zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną ma zapewnić możliwość wykonywania podwodnych zdjęć i filmów.

LifeProof frē przeszedł testy, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów (certyfikat MIL-STD-810). Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone’a w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów.

LifeProof frē zwiększa grubość telefonu o 1,5 mm i waży 29,8 grama. Obudowa występuje w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Produkt jest już w sprzedaży w sklepach na terenie całej Polski w cenie 299 złotych.

0
Źródło: Alstor
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.