Ruszają beta-testy nowego systemu dla X360

Microsoft ogłosił dziś, że wkrótce zostanie uruchomiony program publicznych beta-testów nowego systemu operacyjnego dla Xboxa 360. Aktualizacja ma "zwiększyć wydajność konsoli oraz umożliwić zakupy w lokalnej walucie zamiast za pomocą Microsoft Points".

W przeciwieństwie do poprzednich testów nowych wersji systemu dla konsoli Xbox 360, tym razem nie trzeba będzie się na owe testy zapisywać. Kafelek umożliwiający pobranie nowej, nieukończonej jeszcze wersji systemu, będzie dostępny na ekranie telewizora po uruchomieniu konsoli.

Użytkownicy będą musieli zaakceptować regulamin, który zabrania dzielenia się publicznie informacjami na temat aktualizacji systemu. Kontaktować się można wyłącznie z firmą Microsoft, w celu doniesienia o ewentualnych wykrytych usterkach.

Wersja beta nowego systemu będzie dostępna we wszystkich 41 krajach, które mają dostęp do usługi Xbox Live. Japończycy jednak będą musieli poczekać chwilę dłużej, by móc pobrać nowy system. Ma on „zwiększyć wydajność konsoli i umożliwić płatności w lokalnej walucie zamiast za pomocą Microsoft Points”. Inne zmiany nie są znane.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.