Samsung odpuszcza Apple’owi

Smartfon Galaxy S 4 sprzedał się jak dotąd w ilości 20 milionów egzemplarzy i dalej cieszy się popularnością, mimo iż jego premiera odbyła się 26 kwietnia. Samsung chce podtrzymać zainteresowanie. Oto dwie nowe reklamy tego smartfonu.

Samsung opublikował na YouTube dwie nowe reklamy smartfonu Galaxy S 4, w których, dla odmiany, koncentruje się na możliwościach urządzenia, zamiast na złośliwościach wobec Apple’a. W pierwszej reklamie widzimy dwie osoby rozmawiające o telefonie. Jedna z nich nie dowierza, że Galaxy S 4 jest tak łatwy w obsłudze a przy okazji ma tyle funkcji.

W drugiej dziewczyna przedstawia swojego chłopaka rodzicom, którzy nie znają ani słowa po angielsku. Rzecz jasna, Galaxy S 4 wyciąga go z opresji dzięki wbudowanemu tłumaczowi. Mama jest zachwycona, ale ojciec, mimo wszystko, jak to ojciec, pozostaje niewzruszony;-)

Jak wam się podobają?

0
Źródło: Redmond Pie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.