Sześć krytycznych usterek w Windows!

Microsoft szykuje się do aktualizowania systemu Windows, jak zawsze, w drugi wtorek każdego miesiąca. Tym razem gigant zapowiedział siedem aktualizacji, z czego sześć jest oznaczonych jako "krytyczne".

W najbliższy wtorek w usłudze Windows Update pojawi się siedem aktualizacji dla systemu Windows. Sześć z nich oznaczonych jest jako krytyczne, jedna jako istotna. Dwie z owych sześciu będą wymagały ponownego uruchomienia komputera w celu zakończenia instalacji.

Microsoft, jak zawsze, nie ujawnia szczegółów dotyczących usterek dopóki nie opublikuje aktualizacji, by nie ułatwiać życia cyberprzestępcom. Wiemy jednak, że owe luki pozwalają im na zdalne uruchomienie kodu na komputerze z Windows.

Usterki dotyczą wszystkich wspieranych wersji Windows, za wyjątkiem Windows RT, który dostanie o jedną aktualizację mniej. Jedna z nich dotyczy systemowej przeglądarki internetowej, czyli Internet Explorera.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.