Tak prezentuje się specyfikacja HTC One mini

Do oficjalnej premiery smartfona HTC One mini pozostał już najprawdopodobniej niespełna miesiąc, więc to dobry czas, by dowiedzieć się, jaką zaoferuje specyfikację techniczną.

Mniejsza (i nieco słabsza) wersja flagowego HTC One właśnie pojawiła się na stronie GFX Bench, co pozwala nam zorientować się, w jakie komponenty zostanie wyposażona. Spodziewać się możemy 4,3-calowego ekranu o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (z bardzo wysoką liczbą 342 pikseli na cal), dwurdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 400 z procesorem graficznym Adreno 305 oraz preinstalowanego Androida 4.2.2 bezpośrednio po wyjęciu telefonu z pudełka.

Bazując na wcześniejszych raportach możemy dodać, że HTC najprawdopodobniej dołoży do wyposażenia nowego One mini 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci flash, aparat cyfrowy UltraPixel, dźwięk Beats, głośniki stereo oraz baterię o pojemności 1700 mAh.

Premiera ma odbyć się 3 sierpnia, choć to także niepotwierdzona informacja.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.