Telewizor Samsung Ultra HD dostępny w Polsce w cenie małego mieszkania

Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce telewizor UHD S9 o przekątnej 85 cali, którego cenę ustalono na... 150 tysięcy złotych.

Nie da się zaprzeczyć, że Samsung UHD S9 85 cali nadaje zupełnie nowy wymiar telewizji. Nie można nie powiedzieć, że posiada on także wszystkie najważniejsze funkcje platformy Smart TV z 2013 roku: S Recommendation, intuicyjny panel użytkownika Smart Hub, system rozpoznawania poleceń głosowych oraz intuicyjny czujnik ruchu, dzięki któremu telewizorem można sterować za pomocą gestów obydwu dłoni (Smart Interaction).

Zaznaczyć trzeba, że oferuje rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli, odświeżenie ekranu 1200Hz, dźwięk 5.1 o łącznej mocy 120W (RMS), wbudowane WiFi, czterordzeniowy procesor, technologię 3D, a także szereg innych dodatków, technologii i złącz. Ponadto, dzięki zestawowi Evolution Kit telewizor będzie mógł być unowocześniany w przyszłości.

Na koniec nie można jednak zapomnieć, że 85-calowy Samsung S9 kosztuje tyle, co mała kawalerka w Warszawie. Mianowicie 149 999 złotych.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.