Warner Bros. wypromuje Wiedźmina 3 w USA

Światowy gigant na rynku rozrywki, czyli Warner Bros. Interactive Entertainment, zajmie się promocją i dystrybucją najnowszego tytułu CD Projekt na terenie Ameryki Północnej.

Warner Bros. Interactive Entertainment jest częścią jednego z największych na świecie koncernów zajmujących się produkcją, promocją i dystrybucją rozrywki. Amerykańska spółka współpracowała już z CD Projektem wprowadzając w zeszłym roku „Wiedźmina 2” na rynki USA, Kanady oraz Meksyku. Komercyjny sukces tego projektu zaowocował podpisaniem największej w historii polskiego studia umowy dystrybucyjnej.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” to gra gatunku RPG oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Jej premiera planowana jest na 2014 r. Produkcja ta była jedną z najlepiej odebranych gier prezentowanych podczas czerwcowych targów E3 w Los Angeles. Trzecia część Wiedźmina otrzymała blisko 50 nagród m.in. tytuł „Best of E3” opiniotwórczego portalu GameSpot czy „People’s Choice Award” IGN – najpopularniejszego serwisu o grach na świecie.

Trzecia część wiedźmińskiej serii, stworzona przez studio CD Projekt RED, zostanie wydana w przyszłym roku – równocześnie na komputery PC, konsolę Playstation 4 oraz Xbox One.

0
Źródło: CD Projekt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.