Xbox One pojawi się w białej wersji?

Jeden z deweloperów opublikował zdjęcie konsoli Xbox One, która posiada nie czarną, a białą obudowę. Czy to oznacza, że będziemy mogli wybrać sobie kolor urządzenia?

Powyższe zdjęcie przedstawia deweloperską wersję konsoli Xbox One, która ma pomóc programistom w tworzeniu na nią gier. Deweloperskie edycje nie są przeznaczone na rynek masowy. Do tej pory jednak Microsoft wysyłał urządzenia w „roboczych” obudowach, nieraz od klasycznego PC lub serwera. Tym razem jednak deweloperzy otrzymali konsolę w wersji praktycznie identycznej do tej przeznaczonej do sprzedaży. Tyle, że… białej!

To daje nam dwie możliwości: albo Microsoft wyróżnia platformy deweloperskie odmienną kolorystyką (co jest bardzo możliwe), albo wkrótce zaproponuje nam wybór koloru urządzenia.

Konsola Xbox 360 zapowiedziana była wyłącznie w białej wersji. Po jakimś czasie na rynku pojawiła się jednak czarna edycja. Niewykluczone, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku Xbox One.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.