Xbox One sprzedaje się lepiej od Xboxa 360

Wygląda na to, że zmiana polityki dotyczącej licencjonowania gier wyszła Microsoftowi na dobre. Xbox One osiąga lepsze wyniki w przedsprzedaży od Xboxa 360 w analogicznym okresie przedpremierowym.

Microsoft może się cieszyć. Wszystko wskazuje na to, że Xbox One jednak nie będzie porażką rynkową, co było całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę wściekłość graczy związaną z pierwotnymi pomysłami Microsoftu na licencjonowanie gier. Dziś gigant ogłosił, że w analogicznym okresie dzielącym go od premiery, Xbox 360, niekwestionowany hit rynkowy, sprzedawał się gorzej, niż aktualnie Xbox One.

Słowa Microsoftu potwierdza Ubisoft. Yves Guilemot, szef wydawnictwa, ogłosił niedawno na konferencji swojej firmy, że zarówno PlayStation 4, jak i Xbox One, sprzedają się dwukrotnie lepiej w przedsprzedaży niż jak sprzedawały się Xbox 360 i PlayStation 4.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.