Zapłać za grę ile chcesz, jutro premiera polskiego sklepu Gamesrage!

W sobotę 27 lipca na stronie www.gamesrage.org ruszy sprzedaż polskich gier komputerowych. Sprzedaż nietypowa, albowiem za każdy tytuł zapłacimy tyle, ile uważamy za słuszne.

GamesRage to nic innego jak polski odpowiednik kultowych sklepów Humble Indie Bundle, czy Indie Royale. Zasada jest banalnie prosta: co jakiś czas sklepy te oferują zestaw gier (najczęściej niezależnych), którego wartość oceniają sami gracze. Na samym początku trwania takiej promocji, gry można kupić za symbolicznego dolara. Wraz z upływem czasu cena za zestaw minimalnie wzrasta (zazwyczaj o ok. 2-3$), aż wreszcie promocja dobiega końca, a gracze z utęsknieniem czekają na następną.

Czy na takiej samej zasadzie funkcjonować będzie GamesRage? Tego dowiemy się za niecałe 24 godziny. Osobiście najbardziej ciekawi mnie to, które polskie gry trafią do pierwszej paczki za „co łaska”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://gamesrage.org/

0
Źródło: Wyborcza.biz
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.